На початок сторінки

Україна, м. Миколаїв
Мережа магазинів "Дом Спорту"
вул. Троїцька (Кірова), 244

(068) 555-79-41

Магазин велосипедов "Спортэк" в Facebook
м. Миколаїв, Мережа магазинів "Дом Спорту"
(068) 555-79-41
Каталог Корзина 0

Захист для взуття на беговел або самокаті

Опубліковано:

Головний спосіб гальмування для багатьох дітей при катанні на беговеле – ногами. При цьому, природно, виникає проблема швидкого зносу взуття. Деяким батькам доводиться за літо купувати 2-3 пари, що досить дороге задоволення.

Наявність гальм на беговелі різко спрощує проблему зносу взуття, але розмова про них має сенс для дітей старше 3-4 років. І навіть при його наявності вони все одно часто пригальмовують ногами.

До речі, це стосується не тільки їзді на беговелах, а й на велосипедах, самокатах.

У зв'язку з поширеними питаннями типу «як захистити взуття при катанні на беговелі?» ми вирішили зібрати в одній статті варіанти вирішення цього питання.

Отже, рішень тут кілька:

 1. Купувати взуття, з посиленим носком, п'ятою і зносостійкою підошвою.
 2. Купити спеціальну зносостійку захист на взуття.

  Наприклад, Німецької фірми BIG-SPIELWARENFABRIK GmbH & amp; Co або китайські аналоги. Їх ціна завжди нижче, ніж вартість нової пари сандалій або черевичок, а в Інтернеті є маса варіантів.

  Мінуси такого захисту в тому, що:

  • Вона захищає тільки носок, а діти гальмують ще й п'ятою, а то і всією ступнею.
  • Не всі діти люблять в ній ходити. Коли їдеш це одне, але солодка з беговела, ходити в ній не дуже зручно. А що робити, якщо друзі раптом вирішили посидіти в пісочниці або просто побігати. Потрібно або самому бігти до мами віддавати ці штуки або кликати маму до себе.
 3. Ще один цікавий і дешевий варіант захисту підказали батьки маленьких беговельщиков. Вони купили взуття для купання в морі, з підошвою для захисту від морських їжаків і надягали її зверху на дитячу ніжку в звичайних сандалях. Міряли в Ашані прямо на ногу дитини в сандалях. Виявилося дешевше, ніж біговская (BIG) захист, і захищалася вся підошва, носок і п'ята.

  Їх досвід показав, що на сезон такого захисту цілком вистачило. Каталися навіть восени в черевичках. Що простіше: купити такий варіант або замовити біговскую захист в Інтернеті вирішувати самим батькам.

 4. Надягати взуття типу Крокси (Crocs).

  Захист взуття при їзді на беговелі

 5. Покажіть дитині, що можна гальмувати про заднє колесо п'ятою ступні, поставленої на підніжку. Тільки повинна бути відповідна взуття на ногах. Із закритою п'ятою.
 6. Якщо вашому малюкові більше 3-4 років, то при виборі біговела зверніть увагу на моделі з ручним або ножним гальмом. Якщо він катається швидко і активно, подумайте, може краще поставити йому гальмо, якщо дозволяє конструкція, або взагалі купити новий беговел.

гальма на беговелі

Що ще почитати про беговела:

 1. Що таке беговел і для чого він потрібен. Його плюси і мінуси.
 2. Як вибрати біговел.
 3. Як навчити дитину кататися на беговеле.
 4. Лижі для біговела. варіанти установки.

Коментарі (0)

Коментарі

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Всі поля обов'язкові до заповнення
Ви не представилися
Нам цікава Ваша думка
CAPTCHAОновити зображення
Ви неправильно ввели текст з картинки
Перед публікацією коментарі проходять модерацію