На початок сторінки

Україна, м. Миколаїв
Мережа магазинів "Дом Спорту"
вул. Троїцька (Кірова), 244

(068) 555-79-41

Магазин велосипедов "Спортэк" в Facebook
м. Миколаїв, Мережа магазинів "Дом Спорту"
(068) 555-79-41
Каталог Корзина 0

Публічна оферта

Цей документ – це публічна оферта (пропозиція) інтернет-магазину «Миколаївський магазин велосипедів ‘Спортек’» про продаж товарів.

1. Загальні положення

1.1. Справжня публічна оферта (далі - Пропозиція) є офіційною пропозицією ПП «Рекон – Консалт» в адресу будь-якої фізичної особи укласти договір роздрібної купівлі-продажу товару на Сайті дистанційним чином на умовах, визначених у цьому Договорі, і містить всі істотні умови Оферти.

1.2. Замовлення Покупцем товару, розміщеного на Сайті, означає, що Покупець згоден з усіма умовами даної Оферти, Політики конфіденційності та угоди.

1.3. Сайт має право вносити зміни в Оферту без повідомлення Покупця.

1.4. Термін дії оферти не обмежений, якщо інше не вказано на сайті.

1.5. Сайт надає Покупцеві повну і достовірну інформацію про товар/послуги, включаючи інформацію про основних споживчих властивості товару, місце виготовлення, а також інформацію про гарантійний строк і строк придатності товару на Сайті в розділі «Гарантія» (https://www.sportek.in.ua/page/garantii).

2. Предмет Оферти

2.1. Сайт зобов'язується передати Покупцеві товар, призначений для особистого, сімейного, домашнього або іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю, на підставі розміщених Замовлень, а Покупець зобов'язується прийняти і оплатити Товар на умовах цієї Оферти.

2.2. Найменування, ціна, кількість товару, а також інші необхідні умови Оферти визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцем при оформленні замовлення.

2.3. Право власності на замовлені товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцеві і оплати останнім повної вартості товару. Ризик його випадкової загибелі або пошкодження товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцеві.

3. Вартість товарів і послуг

2.1. Ціни на товар визначаються Продавцем в односторонньому безспірному порядку і вказуються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: www. sportek.in.ua.

2.2. Ціна товару вказується в українських гривнях.

2.3. Розрахунки між Сайтом і Покупцем за товар провадяться способами, зазначеними на Сайті в розділі "Оплата" (www.sportek.in.ua/page/oplata).

4. Момент укладення Оферти

4.1. Акцептом даної Оферти (договору) є оформлення Покупцем замовлення на товар відповідно до умов цієї Оферти. Оформлення Покупцем замовлення на товар виробляється шляхом вчинення дій, зазначених у розділі «Оплата», пряме посилання на пункт: www.sportek.in.ua/page/oplata.

4.2. Акцептуючи справжню Оферту, покупець висловлює згоду в тому, що:

- реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) вказані ним добровільно;

- реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) передаються в електронній формі по каналах зв'язку мережі & laquo;Інтернет & raquo;;

- реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) передані Сайту для реалізації цілей, зазначених у цій Оферті, політика конфіденційності, угоді і можуть бути передані третім особам, для реалізації цілей, зазначених у цій Пропозиції;

- реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) можуть бути використані Сайтом в цілях просування товарів і послуг, шляхом здійснення прямих контактів із Покупцем за допомогою каналів зв'язку;

- в цілях додаткового захисту від шахрайських дій зазначені Покупцем реєстраційні дані (у тому числі персональні дані) можуть бути передані банку, що здійснює транзакції по оплаті оформлених замовлень;

- це Покупцем згоду на обробку його реєстраційних даних (в тому числі персональних даних) є безстроковим і може бути відкликана Покупцем або його законним представником, поданням письмової заяви, переданої Сайту.

5. Повернення товару і грошових коштів

5.1. Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України & laquo; Про захист прав споживачів».

5.2. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого товару на банківську карту або поштовим переказом. 

6. Доставка товару

6.1. Доставка товару Покупцеві здійснюється в терміни, узгоджені Сторонами при підтвердженні замовлення співробітником сайту.

6.2. При кур'єрській доставці товару покупець в реєстрі доставки ставить свій підпис навпроти тих позицій товару, які покупець придбав. Дана підпис служить підтвердженням того, що Покупець не має претензій до комплектації товару, до кількості та зовнішнього вигляду товару. 

6.3. Після отримання товару претензії до кількості, комплектності та виду товару не приймаються.

7. Термін дії Оферти

7.1. Ця Оферта набуває чинності з моменту її акцепту Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту публічної Оферти.

8. Додаткові умови

8.1. Сайт має право переуступати або будь-яким іншим способом передавати свої права і обов'язки, що випливають з його відносин з покупцем, третім особам.

8.2. Сайт і надаються сервіси можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних чи інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Сайту має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

8.3. До відносин між Покупцем і Сайтом застосовуються положення Законів України.

8.4. У разі виникнення питань і претензій з боку покупця він повинен звернутися до Сайту по телефону або іншим доступним способом. Всі виникаючі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, при не досягненні угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

9. Реквізити Сайту

ПП «Рекон – Консалт»

ЄДРПОУ 34651855

Юридична адреса: 54028, Україна, Миколаївська область, М. Миколаїв, Вул. Троїцька (колишня Кірова), 244

Написати нам листа можна тут: www.sportek.in.ua/page/feedback.