На початок сторінки

Україна, м. Миколаїв
Мережа магазинів "Дом Спорту"
вул. Троїцька (Кірова), 244

(068) 555-79-41

Магазин велосипедов "Спортэк" в Facebook
м. Миколаїв, Мережа магазинів "Дом Спорту"
(068) 555-79-41
Каталог Корзина 0

Авторское право

Приватне акціонерне товариство «Спортек» повідомляє, що є власником і має авторські права на всю текстову інформацію та графічні зображення марковані ім'ям сайту (Sportek.in.ua), розміщені на сайті www.sportek.in.ua (далі Сайт). Використання текстової інформації, в тому числі передрук, включаючи перекази, графічних зображень, маркованих ім'ям сайту, можливі тільки з письмової згоди Приватного акціонерного товариства «Спортек».

При використанні матеріалів з Сайту, враховуючи і графічні зображення (марковані ім'ям сайту), особа їх використовує має дотримуватися наступні умови:

  • зазначати, що інформація використана з Сайту належить ПРАТ «Спортек» чи «авторські права належать ПРАТ «Спортек»;
  • при використанні матеріалів з сайту, як джерела друкованої публікації в засобах масової інформації-вказати джерело інформації. При використанні матеріалів з Сайту і подальшим розміщенням в Інтернеті - необхідно зробити посилання на Сайт;
  • текстова інформація, графічні зображення (марковані ім'ям сайту), розміщені на Сайті, використовуються користувачем для інформативних і некомерційних цілей. Зміна інформації та зображень не допускається.

Використання, поширення і захист авторських прав здійснюється відповідно до Цивільним кодексом України "Цивільний кодекс України") і Законом України «Про авторське право і суміжні права» "Про авторські права і суміжні права").